מחוברים אונליין

המדריך המתמלא ללמידה מקוונת בפיתוח המקצועי

גללו מטה

בואו ללמוד ביחד אודות פיתוח מקצועי חדשני

מחוברים אונליין הוא קורס Mooc חדשני שתוכנן ונבנה במיוחד עבורכם, מורי המורים, צוותי מרכזי פסג"ה, מדריכים ומבצעים פדגוגיים כדי לתת לכם מענה על השאלות והצרכים הבוערים ביותר:

איך נראית דוגמה מיטבית ללמידה מקוונת?

איך מעצבים סביבת למידה מקוונת?

איך מתכננים ומכינים מפגשים וירטואליים מסוגים שונים?

איך בונים סילבוס של קורס המשלב למידה מקוונת?

איך מנחים ומעריכים מפגשים וירטואליים?

איך לומדים בקורס?

הקורס מבוסס על מודל Storytelling במהלכו נספר את סיפורה של מיכל כרמל, מורת מורים שמעוניינת לבנות קורס מקוון ובו שילוב של מפגשים וירטואליים ומפגשים פנים אל פנים. במהלך הקורס תפגשו את מיכל במספר צמתים מרכזיים בדרך לתכנון ולפיתוח הקורס שלה.

הירשמו כעת לשלב הפיילוט המורחב!

בחודשים מאי - יוני 2018 אנחנו מפעילים את הקורס במתכונת של פיילוט מורחב על מנת לבחון את תכני הקורס המשודרגים. חשוב לנו לקבל ביקורת בונה אותנטית מכם, על מנת שנוכל להגיע לידי קורס מיטבי למורי המורים בישראל.

אנחנו מזמינים אתכם, מורי מורים ואנשי צוות מרכזי פסג"ה, לקחת להיות חלק מהקהילה ולקחת חלק גם בתהליך הלמידה החדשני וגם בהמשך הפיתוח שלו. אנחנו סבורים שהלמידה בקורס היא אפקטיבית במיוחד כאשר לומדים בו ביחד גם בסביבה המקוונת וגם בסביבה הפיזית, ולכן אנחנו ממליצים לכם להירשם לקורס ביחד עם קולגות ממרכז הפסג"ה.

על מנת להשתתף בפיילוט עליכם:

  • ללמוד יחידת חובה אחת ושתי יחידות לבחירתכם

  • להשתתף בחלקים הקהילתיים בקורס

  • לסיים את הלמידה עד חודש יולי

  • למלא את המשובים שיישלחו אליכם בשני מועדים במהלך הלמידה

שימו לב - הרישום לקורס אינו אוטומטי ומתבצע על ידי צוות ההפעלה בימי ראשון ורביעי. הזמנה לכניסה לסביבת הקורס והנחיות נוספות יישלחו אליכם למייל איתו נרשמתם.